چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۱

حافظي، مديرعامل سازمان خدمات طراحي شهرداري قزوين:

مجموعه ورزشي شقايق 2 در قزوين طراحي شد

محمداسماعيل حافظي، مديرعامل سازمان خدمات طراحي شهرداري قزوين گفت: پروژه تهيه طراحي مجموعه ورزشي شقايق 2 در ضلع شرقي زمين شماره يک اين مجموعه به پايان رسيد.

به گزارش روابط عمومي سازمان خدمات طراحي شهرداري قزوين؛ محمد اسماعيل حافظي افزود: اين مجموعه ورزشي در زميني به وسعت 28 هزار متر مربع در ضلع جنوب شرقي تقاطع غيرهمسطح نصر و ضلع شرقي مجموعه ورزشي شقايق واقع شده است و در شمال آن محور شهيد بهشتي و در غرب اين مجموعه نيز خيابان بلوار آيت اله مدرس قرار دارد.

حافظي خاطر نشان کرد: با توجه به اين که بهره بردار فعلي مجموعه ورزشي شقايق سازمان فرهنگي- ورزشي شهرداري است، جلسات متعددي با نمايندگان اين سازمان تشکيل و پس از شناسايي نيازها و کمبودهاي آن مقرر شد، مجموعه ورزشي شقايق2 به گونه اي طراحي شود که پاسخگوي اين نيازها و خواسته ها باشد.

مديرعامل سازمان خدمات طراحي شهرداري قزوين با بيان اين مطلب که با توجه به بررسي هاي به عمل آمده مشخص شد، مکان ياد شده ظرفيت مناسبي براي جذب مخاطب دارد و به برآوردن نياز آن ها کمک مي کند، افزود: با توجه به عبور خطوط فشار قوي از سايت پروژه، حريم خطوط از اداره برق استعلام و محدوده حريم از قسمت هاي قابل طراحي سايت حذف شد تا به فضاي سبز اختصاص يابد. همچنين طرح مصوب 20 متري ضلع جنوب سايت به عنوان بهترين مکان براي ورود به اين مجموعه با توجه به مسائل ترافيکي ضلع جنوبي آن انتخاب شد.

اين مسوول افزود:با نيازسنجي هاي صورت گرفته و بررسي استانداردهاي موجود براي طراحي مکان هاي ورزشي، فضاهايي مانند ورودي، محل مشاوره پزشکي و اورژانس، مديريت و نگهباني، پلازاي ورزشي، مسير دوچرخه به طول 508 متر، پارکينگ دوچرخه، زمين بازي چند منظوره به همراه فضاي تماشاي بازي، زمين هاي بازي تنيس، پيست دوچرخه سواري کودک، ساختمان بولينگ و بيليارد و کافه تريا، رختکن و فروشگاه هاي ورزشي، آبنما و مسيرهاي پياده روي و فضاهاي استراحت گاهي در پروژه پيش بيني شده است.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط