سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۳۰

حافظی:

طراحی فضای شهری مرکز محله با محوریت مسجد امام رضا (ع) تهیه شده است

محمد اسماعیل حافظی ، مدیر عامل سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین گفت : با توجه به رویکرد اجرای پروژه‌های محله محور، طرح پروژه طراحی فضای شهری مرکز محله بلوار شهید بابایی در مجاورت مسجد امام رضا (ع) به عنوان یک پروژه شاخص شهری در سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین تهیه شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین؛ حافظی افزود: فضاهای عمومی شهری، زمینه شکل گیری و تجربه بیشترین تعاملات اجتماعی را برای مردم ایجاد می کند و محیط هایی برای گذران اوقات فراغت و تفریحات سالم جمعی هستند.

وی گفت: فضای شهری مرکز محله  بلوار شهید بابایی در مجاورت مسجد امام رضا (ع) با توجه به موقعیت منحصر به فرد خود، می تواند یکی از مقبول ترین و سرزنده ترین فضاهای عمومی محدوده باشد.

حافظی افزود: در طراحی این مرکز محله سعی شده تا با باززنده سازی میدان مرکزی و مناسب سازی محدوده پیرامونی، تعامل ساکنان منطقه در آن بالا برده شود.

وی تصریح کرد: علاوه بر درنظر گرفتن فعالیت های مختلف برای پاسخگویی به نیازهای متفاوت ساکنان، سعی شده، به کمک کیفیت بصری مطلوب، امنیت، آسایش، محیط های پاسخگو و ایجاد حس تعلق به مکان، فضای جمعی مطلوب و مؤثری فراهم شود.

حافظی بیان کرد: این پروژه با هدف حفظ فضای سبز و درختان موجود، باز طراحی، باز پیرایی، ایمن سازی و بهبود سیما و منظر محیط و طراحی فضای شهری مرکز محله  بلوار شهید بابایی در مجاورت مسجد امام رضا (ع) اجرا شده و می تواند یکی از مقبول ترین و سرزنده ترین فضاهای عمومی باشد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط