یکشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۱۹

حافظی:

طراحی پروژه منظر سازي و فضاي سبز و بدنه سازی تقاطع غیرهمسطح خلیج فارس به پایان رسید

محمد اسماعیل حافظی ، مدیر عامل سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین، گفت : طرح پروژه منظر سازي و فضاي سبز و بدنه سازی تقاطع غیرهمسطح خلیج فارس به درخواست سازمان زیباسازی شهرداری قزوین و توسط سازمان خدمات طراحی شهرداری انجام و به پایان رسیده است .

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین؛ حافظی افزود: با توجه به ماهیت قرارگیری میدان در مسیر راه آهن سراسری و ورودی شهر از سمت بویین زهرا، در این پروژه نسبت به طراحی ویژه المان خوشنویسی، فضای سبز و بدنه سازی زیر پل با رویکرد تقویت هویت ملی و منطقه ای خلیج فارس و شناسایی قابلیت ها و پتانسیل های شهر قزوین اقدام شده به نحوی که با وجود سرعت بالای خودروها، بهترین تصویر ذهنی در خاطر ثبت شود.

حافظی خاطرنشان کرد: طراحي متناسب با موقعيت قرارگيري میادین با توجه به اصول ترافيكي و عدم ايجاد خيرگي و مكث صورت گرفته و در كوتاه ترين زمان هنگام عبور قابل درك است. همچنين با استفاده از تكنيك هاي منظرسازي و نورپردازي مناسب، تصويري ماندگار از محدوده مورد مطالعه ايجاد خواهد شد.

وی بیان کرد: پروژه حاضر با عنوان "طراحی پروژه منظر سازي و فضاي سبز و بدنه سازی تقاطع غیرهمسطح خلیج فارس" و با هدف تقویت هویت ملی نام خلیج همیشه فارس، زیباسازی محیط شهری، تقویت برند قزوین به عنوان پایتخت خوشنویسی ایران و طراحي با ويژگي هاي نمادين و توليد نشانه و گره شهري با عنوان خلیج فارس طراحی شده است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط