سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۲/۳۱

حافظی:

طراحی سوله ورزشی نواب توسط سازمان خدمات طراحی شهرداری به پایان رسید

محمد اسماعیل حافظی، مدیر عامل سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین، گفت: طراحی سوله ورزشی نواب توسط این سازمان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین؛ حافظی گفت: با توجه به درخواست شهرداری منطقه یک مبنی بر طراحی فضایی به منظور انجام فعالیت های ورزشی ساکنین محله نواب، سازمان خدمات طراحی در ابتدای سال 98 اقدام به طراحی سوله ورزشی واقع در خیابان نواب جنوبی کرد و در اردیبهشت 98 پس از تصویب نهایی پروژه، جهت اجرا به منطقه یک ارسال شد.

حافظی خاطرنشان کرد: این سوله ورزشی، در زمینی به مساحت حدود یک هزار و 700 متر مربع به صورت یک طبقه همکف و یک نیم طبقه به مساحت 460 متر مربع بنا طراحی شد.

وی ادامه داد: در این فضای ورزشی، ورودی، لابی، پذیرش، آبدارخانه، اتاق اداری، اطلاعات، رختکن، سرویس بهداشتی، دوش، سالن چند منظوره، جایگاه تماشاچیان، ورود و خروج اضطراری، انبار، فضاهای مورد نیاز برای صخره نوردی قدرت و سرعت، اتاق تاسیسات و غیره در نظر گرفته شده است.

این مسئول اظهار کرد: در طراحی این سوله از ضوابط و استانداردهایی نظیر مبحث سوم مقررات ملی ساختمان در خصوص حفاظت ساختمان ها در مقابل حریق، مبحث چهارم درخصوص الزامات عمومی ساختمان، مبحث نوزدهم مقررات ملی در خصوص صرفه جویی در مصرف انرژی، آیین نامه دو هزار و 800 زلزله و . . . استفاده شده است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط