جمع آوری و هدایت رواناب سطحی معابر فرعی شهرک عظیمیه

در راستای پیاده سازی و اجرا نمودن معابر فرعی وتأسیسات زیربنایی شبکه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی ، پروژه آماده سازی و جمع آوری و هدایت رواناب سطحی معابر فرعی شهرک عظیمیه در دست تهیه است.

طرح جامع مدیریت پسماندهای ساختمانی شهر قزوین

مهم ترین مسأله در زمینه نخاله های ساختمانی، حمل و نقل و دفع آنها است این مواد به دلیل حجیم بودن فضای زیادی را اشغال می کند و دفن آنها در محل دفن زباله شهری منجر به کاهش عمر مفید این مکان ها می شود.

طرح سبزه‌ميدان ناحيه شهري مينودر

با توجه به رويکرد اجراي پروژه‌هاي محله محور، طرح پروژه سبزه ميدان مينودر به عنوان يک پروژه شاخص شهري در سازمان خدمات طراحي شهرداري قزوين تهيه شد و آماده اجراست.

طراحی ساختمان مرکز ناحیه امامزاده علی (ع)

این پروژه در بر بلوار خرمشهر، جنب ایستگاه آتش نشانی اجرا می شود و هدف از اجرای آن پاسخگویی به نیازهای بخش اداری ناحیه شهری امامزاده علی از یک سو و فراهم آوردن محیطی فرهنگی برای ساکنان آن از سوی...

طرح دوربرگردان غرب به غرب میدان نصر

در راستای کاهش زمان سفر و تسهیل رفت و آمد، طرح دور برگردان غرب به غرب میدان نصر در سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین در مراحل پایانی قرار دارد.

طرح بازتولید فضاهای دروازه ای دروازه دربکوشک قزوین

با توجه به رویکرد تعریف و تقویت مسیر گردشگری شهر قزوین، طرح بازتولید فضاهای دروازه ای دروازه دربکوشک قزوین به عنوان یک پروژه شاخص شهری در دست تهیه است.

طراحی پروژه ساماندهی خیابان تبریز

با توجه به مشکلات کدهای ارتفاعی و دفع آبهای سطحی در محلات قدیمی شهر قزوین پروژه طرح ساماندهی خیابان تبریز در حال تهیه است .

طراحی پارک های محلی با محوریت اصلاح الگوی مصرف آب

با توجه به رویکرد اجرای پروژه‌های محله محور، طرح پروژه پارکهای محلی با تاکید بر لزوم اصلاح الگوی مصرف آب به عنوان یک پروژه شاخص شهری در سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین در دست تهیه است.

طراحی مسیر دسترسی ناحیه مشعلدار به جاده قزوین- بوئین زهرا

این طرح با توجه به اهمیت محور قزوین- بوئین زهرا به عنوان یکی از محورهای اصلی ترانزیت بار و مسافر از یک سو و همچنین تعدد دسترسی های موجود در محدوده ناحیه منفصل شهری مشعلدار در دستور کار قرار گرفت.

طرح مکان یابی غرفه های فصلی در بوستان ملی باراجین با رویکرد درآمدزایی

تمام طرح های سرمایه گذاری برای اجرا در حوزه شهری باید از لحاظ اقتصادی نیز مورد بررسی قرار گیرد؛ زیرا بازگشت سرمایه و سودآوری در هر پروژه ای از ضرورت های اجرای آن به شمار می رود.

منظر سازي تقاطع غیرهمسطح خلیج فارس

با توجه به اینکه ورودی های شهر در افزایش دعوت کنندگی و هویت بخشی به شهر حائز اهمیت است پروژه منظر سازي ، طراحی کاشت و المان و بدنه سازی تقاطع غیرهمسطح خلیج فارس در دست تهیه است.

طرح بام قزوین در بوستان ملی باراجین

پروژه مطالعه و طراحی بام قزوین در بوستان ملی باراجین به پایان رسید.

طرح المان و فضای داخلی میدان شورا

پروژه مطالعه و طراحی المان و فضای داخلی میدان شورا که به سفارش سازمان زیباسازی صورت گرفته بود، به پایان رسید.

خانه فرهنگ شهرک شهید بهشتی

سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین، طرح احداث خانه فرهنگ شهرک شهید بهشتی (باغ نشاط) را تهیه کرد.

پروژه مطالعه و باز طراحي پاتوق محله حليمه خاتون

در اين پروژه با بررسي فضاي موجود، طرح خلاقانه برای مکث و حضور مردم محله مبني بر افزايش روابط اجتماعي و حس تعلق پذيري به فضا ارائه خواهد شد.

بهسازی بصری پوشش و حصارهای موقت کارگاه های ساختمانی

با توجه به اهمیت ناشی از تاثیر کارگاه های ساختمانی بر منظر موقت شهر پروژه بهسازی بصری پوشش و حصارهای موقت کارگاه های ساختمانی به عنوان یک پروژه تاثیرگذار بر ارتقای کیفیت بصری شهر تهیه گردید.

طرح مطالعاتی امکانسنجی ایجاد جداره‌ها و بام‌های سبز

در جهت نیل به اهداف شهر پایدار، پروژه مطالعاتی امکانسنجی ایجاد جداره‌ها و بام‌های سبز در شهر قزوین به عنوان یک پروژه شاخص شهری در سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین تهیه شده و آماده عملیاتی سازی است.

نقشه شبکه آبرسانی فضای سبز شهر قزوین (در محیط GIS)

با توجه به لزوم وجود بانک اطلاعاتی شبکه آبرسانی فضای سبز شهر قزوین ، پروژه بانک اطلاعاتی و نقشه منابع آب، شبکه آبرسانی و توزیع آب خام فضای سبز شهر قزوین (در محیط GIS) در دست تهیه است.

طراحی تابلوهای راهبردی و راهنمایی باغستان سنتی

طراحی تابلوهای راهبردی و راهنمایی باغستان سنتی طراحی تابلوهای راهبردی و راهنمایی باغستان سنتی با توجه به افزایش خوانایی و حفظ باغات سنتی شهر قزوین ، طرح مکانیابی و طراحی...

بازخوانش و طراحي تابلوهاي محلات

تهيه طرح پروژه بازخوانش و طراحي تابلوهاي محلات در بافت‌هاي تاريخي شهر قزوين به پايان رسيد.
— 20 نمایش تعداد رکورد ها در صفحه
نمایش 21 - 40 از 54 نتیجه