سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۴/۰۴

حافظی:

طراحی پروژه لچکی ضلع شمال میدان عدل به پایان رسید

محمد اسماعیل حافظی، مدیر عامل سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین، گفت: طرح پروژه لچکی ضلع شمال میدان عدل به درخواست سازمان زیباسازی شهرداری انجام و به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین؛ حافظی گفت: در حال حاضر زمینی به مساحت حدود هزار و 800 مترمربع در ضلع شمال میدان عدل وجود دارد و به عنوان یک پلازای کوچک شهری از طرف مردم مورد استفاده قرار می گیرد که جهت استفاده بهتر طراحی شد.

وی افزود: با توجه به اینکه این سایت مورد استقبال مردم قرار گرفته و در حال حاضر وضعیت مناسبی به لحاظ کفسازی، جداول، محل های تعریف شده جهت نشستن افراد، مسیرهای لازم جهت عبور عرضی، مبلمان و روشنایی ندارد، سازمان خدمات طراحی ساماندهی این فضا را جهت استفاده بهینه در دستور کار خود قرار داده است.

حافظی خاطر نشان کرد: در وضع موجود این پروژه، فضایی جهت نشستن وجود ندارد و افراد از فضای سبز و چمن برای نشستن استفاده می کنند که این موضوع سبب تخریب فضای سبز و کاهش کیفیت این فضا شده است.

حافظی ادامه داد: در طراحی این سایت، محل های نشستن به صورت نیمکت و همچنین فضای نشستن گروهی در نظر گرفته شده، همچنین کفسازی و جداول اصلاح شده است.

 این مسئول بیان کرد: در این طرح فضای سبز محدوده، با حفظ تمام درختان ساماندهی شده و فضای سبزی به عرض 3.5 متر جهت ایجاد حائل و حریم بین این فضا و خیابان در نظر گرفته شده است.

وی گفت: با هماهنگی سازمان حمل و نقل و ترافیک محلی جهت عبور عرضی خط عابر پیاده نیز در این محدوده پیش بینی شده است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط