چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۶

حافظی:

طراحی سوله ورزشی جنب پارک گلسار در مینودر در دست انجام است

محمد اسماعیل حافظی ، مدیر عامل سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین، گفت: در حال حاضر زمینی به مساحت حدود سه هزار متر مربع در ضلع غربی پارک گلسار – مینودر در مجاورت بلوار امام علی (ع) در دست اقدام است.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین؛ حافظی گفت: این سازمان با توجه به درخواست شهرداری منطقه سه مبنی بر طراحی فضایی به منظور انجام فعالیت­های ورزشی ساکنین محله مینودر این پروژه را در دستورکار خود قرار داده است.

وی افزود: این پروژه با هدف تأمین سرانه فضای ورزشی در سطح منطقه  با تاکید وِیژه بر بانوان در حال طراحی است.در این فضای ورزشی، ورودی، لابی، پذیرش، آبدارخانه، اتاق اداری، اطلاعات، رختکن، سرویس بهداشتی، دوش، سالن چند منظوره، جایگاه تماشاچیان، ورود و خروج اضطراری، اتاق ریکاوری، انبار، اتاق تاسیسات و غیره در نظر گرفته شده است.

این مسئول اظهار کرد: در طراحی این سوله از ضوابط و استانداردهایی نظیر مبحث سوم مقررات ملی ساختمان در خصوص حفاظت ساختمان ها در مقابل حریق، مبحث چهارم درخصوص الزامات عمومی ساختمان، مبحث نوزدهم مقررات ملی درخصوص صرفه جویی در مصرف انرژی، آیین نامه 2800 زلزله و . . . استفاده شده است.

پایان پیام

تصاویر مرتبط