شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۵

حافظی:

طراحی سوله ورزشی جنب بوستان گلسار به پایان رسید

محمد اسماعیل حافظی، مدیر عامل سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین، گفت: این پروژه به درخواست شهرداری منطقه سه شهرداری قزوین با مساحت دو هزار و 300 مترمربع در زمینی با مساحت سه هکتار در ضلع غربی بوستان گلسار – مینودر در مجاورت بلوار امام علی (ع) طراحی شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین؛ حافظی گفت: در طراحی این سوله سالنی چند منظوره و استاندارد برای ورزش­های از قبیل فوتسال، بسکتبال و والیبال به همراه جایگاه تماشاچیان و vip  دیده شده است. ساختمان اداری سوله با دارا بودن فضاهایی از قبیل نگهبانی، مدیریت، ریکاوری، سرویس بهداشتی، دوش و رختکن ورزشکاران، اتاق تاسیسات مکانیکی و الکتریکی، اتاق­های اداری، سالن بدنسازی و فضاهای جانبی آن و سوئیت­های اقامتی در سه طبقه طراحی شده است.

وی افزود: این پروژه با هدف تأمین سرانه فضای ورزشی مناسب و استاندارد تمرینی برای ورزشکاران در سطح منطقه، افزایش فعالیت­های ورزشی فراغتی در محیطی سالم و پاک با اولویت توسعه اجتماعی و سلامت با تاکید وِیژه بر بانوان طراحی شده است.

این مسئول گفت: از ویژگی­های این طرح توجه به استاندارد سازی ابنیه ورزشی با ابعاد و استاندارد جهانی، تاکید بر آسان سازی استفاده از فضا برای افراد کم توان جسمی- حرکتی و استفاده از پوشش و فضای ایمن برای بازیکنان است.

پایان پیام

تصاویر مرتبط