چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۲

حافظی:

پروژه باز طراحی فضاهای داخلی پایانه بوئین زهرا ، توسط سازمان خدمات طراحي شهرداري قزوين به پايان رسيد

محمد اسماعیل حافظی، مدیر عامل سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین، گفت: پروژه باز طراحی فضاهای داخلی پایانه بوئین زهرا به سفارش سازمان پایانه ها به اتمام رسيد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین؛ حافظی گفت: ترمینال، درگاه ورودی عمده مسافرانی است که به شهر وارد می شوند و نقطه عطف و تاثیرگذار در منظر مخاطبان تازه وارد به آن دیار می باشد و اما استان قزوین با سابقه کهن، آثار تاریخی، مناظر طبیعی بی نظیر و چهره های نام آور نیازمند محیطی مناسب و در خور شأن پذیرایی از مهمانانش می باشد، لذا در راستای درخواست سازمان پایانه ها، بر آن شدیم که با کمترین تغییرات در طرح اولیه، محیطی صمیمی و آرام برای مخاطبان و در عین حال کاملاً متناسب با قوانین فنی طراحی، فراهم آوریم.
مدیر عامل سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین گفت: مساحت تقریبی محدوده مورد طراحی 170 متر مربع واقع در خیابان راه آهن، ضلع شمال شرقی بوستان رز است.
حافظی افزود: کاربری های پیشنهادی در این فضا باتوجه به نیازهای مسافران، وسعت فضا و موقعیت سایت عبارتند از: فضای تجاری حداقلی جهت رفع نیازهای اولیه مسافران، فضای مدیریت جهت پاسخگویی به مسافران، سالن انتظار با در نظر گرفتن مبلمان مناسب و سرویس های بهداشتی با در نظر گرفتن حداکثری اصول و ضوابط معلولین و کم توانان است.
وی یادآور شد: از جمله نکات مهم در روند طراحی این پروژه، استفاده از مصالح مناسب به منظور ایجاد فضایی گرم با تاکید بر خروجی درگاه مسافران درحال عزیمت، که محیط را تاثیرگذارتر می کند، می باشد.


پایان پیام

 

تصاویر مرتبط